DOLAR 33,9995 0.29%
EURO 37,8381 0.61%
ALTIN 2.820,360,40
BITCOIN 1963779-3,26%
İstanbul
23°

HAFİF YAĞMUR

05:11

İMSAK'A KALAN SÜRE

T3 Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Hıdır: “Kapsül Teknoloji Platformu Türkiye’ye Örnek”
  • Haberv
  • Teknoloji
  • T3 Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Hıdır: “Kapsül Teknoloji Platformu Türkiye’ye Örnek”

T3 Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Hıdır: “Kapsül Teknoloji Platformu Türkiye’ye Örnek”

ABONE OL
25 Ağustos 2023 23:18
0

BEĞENDİM

ABONE OL

T3 Vakfı İdare Heyeti Lideri ve Genel Müdürü Elvan Kuzucu Hıdır, Konya Büyükşehir Belediyesi Kapsül Teknoloji Platformu Zindankale Yerleşkesi’ni ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Kapsül Teknoloji Platformu’nun Türkiye’ye model olacak boyutta çalışmalar yürüttüğünü kaydeden Hıdır, lokal idareler marifetiyle birinci kez ortaya konan bu modelin ekosistemin gelişmesine sunduğu katkılardan ötürü Konya Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ve tebriklerini iletti.

T3 Vakfı İdare Heyeti Lideri ve Genel Müdürü Elvan Kuzucu Hıdır, Konya Büyükşehir Belediyesi Kapsül Teknoloji Platformu Zindankale Yerleşkesi’ni ziyaret etti.

Konya Büyükşehir Başkanvekili Mustafa Uzbaş’ın eşlik ettiği Hıdır, Kapsül Teknoloji Platformu çalışanları ve Kapsül girişimcileri ile görüşüp birebir projelerini dinledi.

Hıdır’a, yarış kadrolarıyla insan kaynağına erişerek nitelikli projelerin oluşmasına, Ar-Ge ve Girişimcilik ekosistemiyle de projelerin gelişmesine ve büyümesine ön ayak olmak için çalışan Kapsül Teknoloji Platformu hakkında bilgi verildi.

Hıdır, TEKNOFEST Ankara’da gerçekleştirilecek Teşebbüs Yarışması’na katılmaya hak kazanan Kapsül girişimcilerini tekrardan Ankara’da stantlarında ziyaret etmek istediğini belirtti. 

Kapsül Teknoloji Platformu’nun Türkiye’ye model olacak boyutta çalışmalar yürüttüğünü; TEKNOFEST tertibinin yerelde bu formda bir yapıyla güçlendirilmesinin kıymetli olduğunu kaydeden bahseden Hıdır, mahallî idareler marifetiyle birinci kez ortaya konan bu modelin ekosistemin gelişmesine sunduğu katkılardan ötürü da Konya Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ve tebriklerini iletti.

Kapsül Teknoloji Platformu’nun TEKNOFEST’te finalist oranının yüksekliğine ve platformun başarısına dikkat çeken Hıdır, kurumun sağladığı teknoloji ekosisteminin yanında gelişim ve süreklilik odaklı yapılan aktiflik ve eğitimlerin nitelikli insan kaynağı oluşumu için değerine de değindi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Elektrikli ısıtıcılarla 3 saatten fazla süreyle kullanımı sakıncalı uyarısı yapıldı

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

HIZLI YORUM YAP
300x250r

300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.